SERİLER

 
 

AW/AW PRO SERİSİ

Aw Serisi özel ısı bariyerli alüminyum profilden ve masif ahşaptan üretilmektedir. Masif ahşap lamine olup ithal limba, kestane ve maun keresteden imal edilmektedir. Kullanılan 4 odacıklı yapı sayesinde ekstra ısı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Ürünün iç kısmında kalan masif ahşap estetiklik ve mimari çözümler sunar iken alüminyum kısmında kullanılan dünyada 4 odacıklı kompoze tek ürün niteliğine sahip olup, özel güvenlik aklsesuarı için tasarlanan ispanyolet karşılık kanallı sistemi ile güven teşkil etmektedir. Ayrıca özel su tahliyesi için su kanalları mevcut olup ahşap cam çıtaları, çivi ve vida yerine özel adaptörlerle birbirine monte edilmektedir. Dolayısıyla çivi ve vidanın ortaya çıkaracağı negatif etkilerde ortadan kalkmaktadır.

 

BW/BW PRO SERİSİ

Bw Serisi özel tasarım alüminyuım profilden ve masif ahşaptan üretilmektedir. Masif ahşap lamine olup ithal limba, kestane ve maun keresteden imal edilmektedir. Dışına geçirilen yuvarlatılmış alüminyum profil ürüne estetik bir görünüm katar ve ahşap yüzeyin boya bakım gibi maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır. Üründe ahşap daha ön plana çıkartılarak görsel ve sistem olarak ideal özellikler kazandırılmıştır. 3 odacıklı yapısı sayesinde ısı kaybı minimize edilmiş, ses yalıtımında ise maksimum verim sağlanmıştır. 3 noktadan basmalı fitil sistemi kullanılan üründe su tahliyesi için özel tasarlanan su kanalları mevcut olup, ahşap cam çıtaları, çivi ve vida yerine özel adaptörlerle birbirine monte edilmektedir. Böylece çivi ve vidanın sebep olabileceği negatif etkiler ortadan kaldırılmıştır.

 

CW SERİSİ

CW Serisi kasa kanat derinliği 85 mm – 102 mm özel ısı bariyerli alüminyum profilden ve masif ahşaptan üretilmektedir.Masif ahşap ithal Afrika Limba,Amerikan Meşe ve Afrika Maun keresteden imal edilmektedir.Kullanılan 3 odacıklı yapı sayesinde ekstra ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Üründe özel ısı değeri üst düzey strafor malzemeler kullanılmaktadır. Isı ve ses kontrolü 3’lü ısıcam kombinasyonu ile UW değeri 1.2 kw düşmekte olup özel su tahliye kanalları ve EPDM contaları sayesinde yapılan teslerde 1800 pascal kadar su ve rüzgarı içeriye geçirmemiştir. Ayrıca sistemde Kurşun geçirmez cam kombinasyonu ile kullanılabilir.

 

HEBESCHIEBE SÜRME SİSTEMLERİ

Sistem özel su tahliye kanallı olup hebeschiebe aksesuarlar kullanılarak 3 metre genişlikte açılabilen sistemler ile evinize rahat nefes aldırır. 300 kg aksesuar taşıma kapasitesine sahip olup, evinizde geniş açıklıklara olanak sağlar. özel su tahliye kanallarına sahio olup kendisi için tasarlanmış epdm contalarla sızdırmazlık ve rüzgar sesini kesici özelliğe sahiptir. Ürünün iç kısmında kalan masif ahşap estetiklik ve mimari çözümler sunar iken alüminyum kısmında kullanılan dünyada 4 odacıklı kompoze tek ürün niteliğine sahip olup, özel güvenlik aklsesuarı için tasarlanan ispanyolet karşılık kanallı sistemi ile güven teşkil etmektedir.

 

İnternet sitemizi kullanarak Gizlilik Sözleşmesini ve KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz.